" />
Warning Warning: The sessions directory does not exist: . Sessions will not work until this directory is created.

http://zabawicdziecko.pl

Categories
What's New?
Information
Featured

Organy Keyboard - Mikrofon

0

From 3 to 5
0 / pcs

From 6 to 10
0 / pcs

Shipment:24 hours
Product avaliable
Weight:0.00 kg
Check shipping costs

Shipping of this product

Quantity:pcs

PROPONUJEMY KEYBOARD


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wielofunkcyjne organy/keyboard. Estetycznie i solidnie wykonane, kierowane głównie do najmłodszych. Edukacyjna zabawka za odpowiednią cenę. Wielofunkcyjne organy/keyboard przygotowane specjalnie dla najmłodszych wirtuozów. Produkt zapewnia godziny zabawy, nauki i edukacji. Pozwala na rozwinięcie drzemiących talentów, u Twojego dziecka. Z myślą o najmłodszych keyboard został zaprojektowany tak, aby nie stała się krzywda. Miękki skok klawiszy, zapewnia komfortową grę dla delikatnych rączek u dzieci. Nie zawiera ostrych krawędzi i nie naraża na niebezpieczeństwo. Daj swojemu dziecku możliwość wykazania się i kształcenia swojej wyobraźni. Małe dzieci szczególnie przykuwają uwagę do przeróżnych odgłosów z otoczenia. Organki pozwolą mu lepiej poznać wartości dźwięku. Zaczną zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły i będą kształtować swoją kreatywność i wrażliwość.
 
 
 
 
 
 
DANE TECHNICZNE:

37 klawisze ,przycisk uruchamiający akompaniament tryb akordów SINGLE - poszczególne akordy zagrane razem, tryb akordów FINGER - poszczególne akordy zagrane osobno przycisk nagrywania przycisk odtwarzania z możliwością edycji tonów DRUM MODE pięć kombinacji program nauki demonstracja możliwości keyboardu przycisk START/STOP wyświetlacz LCD przyciski VOLUME/TEMPO efekty - SUSTAIN, VIBRATO, ECHO wyjście głośnikowe gniazdo mikrofonowe głośniki stereo Zasilanie:baterie 6 x AA (brak w zestawe) Mikrofon sprawi, że będzie można zabawić się w karaoke ,a opcja nagrywania umożliwi skomponowanie własnych utworów PARAMETRY: Długość: 660 mm Szerokość: 210 mm
 
 
 
 
 
W ZESTAWIE: Organy MQ 3780, Oryginalne opakowanie, Mikrofon 
 
 
 

 
 
 
 Wymiary opakowania: 70x23x8 cm
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ELEGANCKIE ,KOLOROWE OPAKOWANIE -IDEALNY PREZENT
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 

There are currently no product reviews.

Write Review
See also:
PERKUSJA Perkusista Nauka Zabawa

PERKUSJA Perkusista Nauka Zabawa

0

Shopping Cart
... is empty

Bestsellers
Notifications

Organy Keyboard - Mikrofon

Specials
I accept
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.